Kabely a kabelové systémy pro automotive

Švýcarský výrobce Huber+Suhner vyvinul komplexní řešení pro automobilové aplikace. Vedle kabelů RADOX nabízíme kompletní kabelové systémy a vysokonapěťové distribuční skříně. Řešení nachází své uplatnění v osobních automobilech, užitkových vozech
i v prostředcích hromadné dopravy.

Jednožílové a antikapilární kabely

Kabely do pracovních teplot -50 až +200 °C s vysokou odolností vůči oděru a provozním kapalinám (olej, palivo, AdBlue) nachází uplatnění v oblasti hnací jednotky, v automatických převodovkách a ventilátorech chladičů.

Senzorové kabely RADOX

Radiačně zesítěné kabely RADOX pro pracovní teploty -55 až +150 °C odolávají provozním kapalinám a jsou vhodné pro automatizované procesy zalévání a lisování. Kabely jsou navrženy pro senzory přímého vstřikování, zapalovacích systémů, snímačů klepání motoru, palivových čerpadel, senzory polohy klikového a vačkového hřídele, senzory měření tlaku, senzory pro ABS apod.

Elektromobilita

Společnost Huber+Suhner vyvinula komplexní řešení pro elektromobilitu. Bateriové kabely RADOX se vyznačují vysokou teplotní odolností. HDVU vysokonapěťová distribuční jednotka představuje napájecí systém pro osobní a užitkové vozy i pro prostředky hromadné dopravy. Pro ultrarychlé nabíjení elektrických vozidel vyvinula společnost Huber+Suhner system RADOX HPC (High Power Charging), který umožňuje 80% nabití již během 15 minut.

Ozvěte se nám
Pavel Hanus +420 724 756 465

Rádi budeme spolupracovat na vašem automotive projektu, kontaktujte našeho specialistu.

Výhradní zastoupení značek pro ČR a SR