Kabely RADOX® HPC pro výkonný nabíjecí systém

Počet stejnosměrných (DC) rychlodobíjecích stanic podél dálnic a ve městech dramaticky roste. Společnost HUBER+SUHNER je lídrem na trhu vysokovýkonného nabíjení pro elektromobilitu. Neustále vyvíjí inovativní řešení založená na rozsáhlých zkušenostech v terénu, aby splnila náročné požadavky trhu. 

 

Portfolio pro vysokovýkonné nabíjení RADOX® High Power Charging (HPC) zahrnuje kabely RADOX HPC200 a chlazený RADOX HPC500, které jsou určeny pro nabíjecí stanice o výkonu 50 kW až 900 kW.  S dobou nabíjení pod 15 minut (80 % stavu nabití) je superrychlé nabíjení na dosah dokonce i u velkých bateriových sad nových nákladních vozidel.

RADOX® HPC500 - nepřetržité nabíjení při 500 A

RADOX® HPC500 je nejnovější generací vysoce výkonného nabíjecího systému, který umožňuje nepřetržité nabíjení proudem 900A a zároveň zajišťuje bezpečnou a snadnou manipulaci. Kromě nového, dále vylepšeného designu chlazeného kabelu vyvinula společnost HUBER+SUHNER také novou standardizovanou chladicí jednotku, což vedlo k dalšímu navýšení výkonu a dále usnadnilo manipulaci se systémem HPC500. To umožňuje nepřetržité nabíjení 500A pouze s jednou chladící jednotkou, ale dvěma kabely současně nebo až 900 A s jedním kabelem při okolní teplotě až 40 °C. RADOX® HPC500 představuje řešení pro výrobce infrastruktury a provozovatele nabíjecích stanic s dostatečnou rezervou výkonu do budoucna. Kabel je k dispozici s konektory typu Combined Charging System CCS2 a CCS1 s možností individuálního řešení s designem a logem zákazníka. Kabel a konektor HPC500 staví na neustálých inovacích v řešeních chlazených kabelů a také na rozsáhlých zkušenostech v terénu s více než 50 tisíci instalacemi chlazených systémů s kabelem Huber+Suhner po celém světě.

Vlastnosti:

  • nepřetržité nabíjení až 900A
  • 100 km za 3 minuty
  • CCS1 i CCS2

RADOX® HPC200

Vzhledem k vynikajícím vlastnostem, jedinečnému designu a oblíbenosti chlazených kabelů HPC500 byla společnost Huber+Suhner požádána aby nabídla řešení i pro nechlazené nabíjecí stanice s nižším výkonem. Výsledkem je systém RADOX® HPC200, který poskytuje nepřetržité nechlazené nabíjení pro elektrická vozidla proudem 200 A a krátkodobé nabíjení až 300 A. Jeho ergonomický design zajišťuje koncovým uživatelům snadnou manipulaci díky lehkému konektoru, vylepšené flexibilitě kabelu a elegantnímu tvaru.

Vlastnosti:

  • nechlazené nabíjení až 300A
  • krytí IP67
Ozvěte se nám
Pavel Hanus +420 724 756 465

Rádi budeme spolupracovat na dodávkách kabelů pro Váš projekt, kontaktujte našeho specialistu.

Výhradní zastoupení značek pro ČR a SR