Výroba

Hlavní náplní oddělení výroba je montáž skupin a podskupin různých strojních zařízení pro veškerý průmysl. Další náplní tohoto oddělení jsou aplikace s permanentními magnety, jako jsou magnetické spojky, rotory s magnety, magnetické dráhy pro lineární systémy, magnetické separátory a návrhy elektrických motorů včetně zajištění výroby.

Pracoviště je obsazeno kvalifikovanými pracovníky, kteří mají praxi v montáži různých zařízení. Našimi hlavními zákazníky jsou firmy ze Západní Evropy (Německo, Švýcarsko, Rakousko, Velká Británie…) Protože pracoviště nemáme osazeno manipulační technikou, neměla by hmotnost montážní skupiny nebo podskupiny překročit 75 kg.

Díky výborné znalosti českého a slovenského trhu nabízíme také možnost zajištění dodávek samostatných dílců vyráběných různými technologiemi. Hlavní výhodou spolupráce s námi je snížení portfolia dodavatelů a snížení nákladů na skladovací plochy. V rámci spolupráce připravíme veškerou technickou dokumentaci, navrhneme a vyrobíme potřebné nástroje a přípravky a zajistíme všechen materiál pro realizaci výroby.

Přínosy spolupráce:

  • Snížení portfolia dodavatelů
  • Snížení nákladů na skladovací plochy
  • Asistence na vývoji nových výrobků
  • Flexibilní prototypování
Ozvěte se nám
Jan Kratochvil ml. +420 607 570 823

Rádi budeme spolupracovat na Vašem projektu s permanentními magnety a jinými dílci, kontaktujte našeho specialistu.

Výhradní zastoupení značek pro ČR a SR