Domů | O nás

O nás

PZK BRNO a.s. vznikla transformací původní firmy, kterou Ing. Jan Kratochvil, CSc. založil v roce 1991. Společnost profituje z mnohaleté praxe svých zaměstnanců v projektových, vývojových a výzkumných útvarech, předních tuzemských podniků s elektrotechnickým a strojírenským zaměřením. Široké spektrum technicky orientovaných činností zahrnuje dodávky špičkových materiálů a komponent uznávaných výrobců. V rámci vlastního výrobního programu uplatňujeme speciální technologie, které nám zajišťují významnou pozici v segmentu náročných aplikací. Vyspělé zkušební vybavení uplatňujeme při testování materiálů v rámci vývoje i výstupní kontroly.

Dodávky materiály

Dodáváme vybraný sortiment elektrotechnických materiálů a komponentů. Naše logistické zázemí umožňuje spolehlivé zásobování výrobních závodů, nejen na území střední Evropy.

Výroba

Vyrábíme dílce a sestavy pro odvětví energetiky a dalších náročných průmyslových aplikací. Ve výrobních procesech uplatňujeme speciální technologie, jako jsou navíjení uhlíkového vlákna nebo vakuové zalévání.

Laboratoře

V našich špičkově vybavených laboratořích testujeme magnetické, korozní a mechanické chování materiálů v rámci výstupní kontroly i během vývoje nových aplikací.

Vývoj

Asistujeme při vývoji nových produktů, pomáháme hledat nejefektivnější řešení. Prototypujeme vaše nové myšlenky.

Výhradní zastoupení značek pro ČR a SR