VN kabely a kabelové systémy pro elektromobilitu 

Pečlivě navržené řešení švýcarského výrobce HUBER+SUHNER zajišťuje bezpečnou distribuci energie mezi všemi vysokonapěťovými součástmi v každém elektrickém silničním vozidle. Naše vysokonapěťové kabely a kabelové systémy RADOX® byly vyvinuty tak, aby vydržely mimořádně silné tepelné, chemické, elektrické a mechanické zatížení.

 

Vysokonapěťové kabely RADOX®

Osvědčená technologie RADOX®, která využívá proces radiačního zesítění elektronovým paprskem k dosažení výrazného zlepšení tepelných, mechanických a chemických vlastností izolace kabelů.

Systém propojení RADOX® EV-C

Interně vyvinutý inovativní kompaktní systém, který poskytuje elektrickým autobusům, užitkovým vozidlům, stavebním a jiným speciálním vozidlům bezpečné a spolehlivé spojení, vhodné pro nejnáročnější aplikace. Systém je odolný vysokým teplotám (až 140⁰C), vysokému proudovému zatížení (až 400A) a extrémnímu mechanickému zatížení v nehostinném prostředí. Systém je plně certifikován pro Automotive s jedinečným designem uzemnění stínění.

Modulární vysokonapěťová distribuční jednotka (mHVDU)

Na základě dobře definovaných rozhraní a vnitřních architektur navrhla společnost HUBER+SUHNER modulární vysokonapěťovou distribuční jednotku, kterou lze přizpůsobit jedinečným specifikacím zákazníka. Modulární systémy a komponenty jsou testovány a validovány podle globálních automobilových předpisů a norem, aby bylo zajištěno řešení nejvyšší kvality.

Ozvěte se nám
Pavel Hanus +420 724 756 465

Rádi budeme spolupracovat na dodávkách kabelů pro Váš projekt, kontaktujte našeho specialistu.

Výhradní zastoupení značek pro ČR a SR