Kabely pro náročné aplikace

Déle jak 30 let tvoří významnou aktivitu naší společnosti dodávky speciálních kabelů pro náročné aplikace z celé řady oborů. Dodáváme široký sortiment kabelů od švýcarského výrobce kabelů HUBER+SUHNER kterého na území České Republiky a Slovenska výhradně zastupujeme. Jsme autorizovaným partnerem německé kabelovny TKD Kabel, která se specializuje na průmyslové kabely, především s pohyblivým uložením.

 

Kabely HUBER+SUHNER

Radiačně zesítěné, teplotně odolné a oheň retardující kabely RADOX® GKW jsou mnohaletou praxí z provozu ověřeny pro instalaci v kolejových i užitkových silničních vozidlech. Industriální kabely RADOX® uplatňují své výhody v celé řadě průmyslových oborů. Dobíjení pro elektromobilitu budoucnosti zajišťuje chlazený kabel RADOX® HPC 500 pro ultrarychlé nabíjení výkonem až 900kW pro DC dobíjecí stanice. Řada kabelů RADOX® OFL™ nabízí v oblasti petrochemického průmyslu významnou úsporu hmotnosti, prostoru a výrazné zkrácení doby instalace. Pro radiofrekvenční a mikrovlnné aplikace vyvinul výrobce HUBER+SUHNER rozsáhlou řadu komponentů. Konektivita HUBER+SUHNER využívá metalickou, bezdrátovou i optickou technologii.

 

Kabely TKD Kabel

Jsme autorizovaný partner výrobce TKD Kabel, který hraje dominantní roli v oblasti vysoce flexibilních kabelů KAWEFLEX®, navržených pro energo řetězy, roboty a jiné pohyblivé aplikace, kde se předpokládá nepřetržité ohybové a torzní namáhání. Další významnou oblast použití představují kabely pro jeřáby FESTOONTEC® a výtahové kabely LIFTTEC®. Pro použití v celé řadě průmyslových aplikací nabízí výrobce TKD Kabel řídící a ovládací kabely MULTINORM a ÖPVC. Kompletní portfolio kabelů TKD zahrnuje celou řadu produktů pro použití v mnoha oborech s náročnými požadavky na provozní prostředí.

Ozvěte se nám
Pavel Hanus +420 724 756 465

Rádi budeme spolupracovat na dodávkách kabelů pro Váš projekt, kontaktujte našeho specialistu.

Výhradní zastoupení značek pro ČR a SR