Pro automotive

Společnost HUBER+SUHNER AG, kterou výhradně zastupujeme, nabízí široké portfolio automobilních kabelů s izolací RADOX a kompletních kabelových systémů, které jsou zárukou bezpečného a odolného propojení pro náročné prostředí jako je oblast motoru.  RADOX je radiačně zesítěný izolační materiál, který nabízí vynikající odolnost chemikáliím, tepelnému, elektrickému a mechanickému zatížení.

Pro elektromobilitu společnost HUBER+SUHNER vyvinula vysoce zákaznicky přizpůsobitelnou distribuční jednotkuHVDU, které zajišťuje rozvod energie pro veškeré VN komponenty uvnitř elektrického vozidla. Pro zákazníky, kteří požadují tu nejvyšší kvalitu pro náročné aplikace i do nepříznivých podmínek.

V elektrických a hybridních vozech jsou hojně používány osvědčené stíněné VN kabely RADOX 155/REMS s oranžovým pláštěm, vynikající tepelnou a mechanickou odolností.Ocenění Bavarian State Award na veletrhu eCarTec 2016 získal systém pro ultrarychlé nabíjení elektrických vozidel RADOX HPC

Společnost Gebauer+Griller, vyvinula vodiče na vinutí určené speciálně pro trakční pohony elektrických hybridních automobilů s izolací PEEK nebo KAPTON.

V neposlední řadě dodáváme permanentní magnety se vzácných zemin, které náchází stále častější využití v komplikovaných automobilových systémech. Permanentní magnety se vyskytují v elektrických a hybridních hnacích jednotkách, v senzorech s Hallovou sondou, v detektorech hladiny, v drobných pohonech a v interierových modulech.

Ozvěte se nám
Pavel Hanus +420 724 756 465

Rádi budeme spolupracovat na dodávkách materiálů pro Váš automotive projekt, kontaktujte našeho specialistu.

Výhradní zastoupení značek pro ČR a SR