Již 25 let dodáváme elektrotechnický materiál

Firma PZK BRNO a.s. zabezpečuje dodávky elektrotechnických materiálů předních výrobců, které výhradně zastupujeme v České republice a na Slovensku. Zajišťuje zakázkovou výrobu a provádí výstupní kontroly permanentních magnetů na bázi vzácných zemin. V naší zkušební laboratoři testujeme vlastnosti dodávaných materiálů. Dále zabezpečuje výrobní proces a vývoz českých výrobků strojírenského a elektrotechnického průmyslu.

Zobrazit více

Materiály

Zabezpečujeme dodávky vybraných elektrotechnických materiálů, které nachází své uplatnění v oblasti drážního průmyslu, telekomunikace, automatizace, energetiky a automotive.

Výroba

Navrhujeme a vyrábíme produkty s permanentními magnety. Podílíme se na vývoji a optimalizaci konstrukčního řešení.

Laboratoře

Testujeme permanentní magnety a ostatní dodávané materiály. Ověřujeme magnetické, korozní a mechanické vlastnosti.

Služby

S 20letou tradicí nabízíme služby v oblasti výpočtů elektrických strojů točivých a jiných magnetických obvodů. Dále provádíme vyvažování a pulsní magnetování.

Naše řešení

Zabezpečujeme komplexní materiálové řešení v oblasti drážního průmyslu, telekomunikace, automatizace, energetiky a automotive. Náš team zkušených techniků vám pomůže zvolit vhodný produkt pro váš projekt.

Dopravní prostředky Elektrické motory a generátory Mobilní komunikace DAS/IBC systémy Průmyslovou automatizaci Automotive

Materiály

Zabezpečujeme komplexní materiálové řešení v oblasti drážního průmyslu, telekomunikace, automatizace, energetiky a automotive. Náš team zkušených techniků vám pomůže zvolit vhodný produkt pro váš projekt. Naše produkty mají uplatnění v následujících oblastech:

Zobrazit více

Magnety

Zajišťujeme zakázkovou výrobu permanentních magnetů, především na bázi vzácných zemin (NdFeB, SmCo). Zaměřujeme se na náročné průmyslové aplikace středního a velkého rozsahu. Testujeme magnetické parametry v akreditované laboratoři. Navrhujeme magnetické obvody a technologii lepení.

Výhradní zastoupení značek pro ČR a SR