Pro dopravní prostředky

S dlouholetou tradicí dodáváme komponenty pro drážní průmysl a vozidla hromadné dopravy. Jedná se především o radiačně zesítěné kabely RADOX GKW švýcarského výrobce Huber+Suhner, kterého společnost PZK BRNO a.s. výhradně zastupuje.

Antény Huber+Suhner pod označením SENCITY Rail, SENCITY Road a SENCITY Excel nabízí široké spektrum vysokoziskových, všesměrových / směrových antén pro použití na vlacích, tramvajích, trolejbusech a autobusech.Antény Huber+Suhner pokrývají frekvenční rozsah od 380MHz do 6GHz, pásma mobilních operátorů GSM, LTE včetně navigačních systémů GPS, Galileo, Glonnass. Hlavní výhodou antén Huber+Suhner je jejich ziskovost, která je nejvyšší na trhu. Samozřejmostí je splnění norem EN50155, EN45545, ale i odolnost vůči vysokému napětí nebo zkratovému proudu. Nově nabízíme také varianty 2x2 MIMO, 4x2 MIMO.

Izolační trubičky a ochranné oplety společnosti RELATS poskytují dodatečnou mechanickou, teplotní a elektrickou ochranu vodičů nebo kabelových svazků. Jsou certifikovány dle EN45545 HL3.

Ozvěte se nám
Pavel Hanus +420 724 756 465

Rádi budeme spolupracovat na dodávkách pro Váš projekt. Poradíme Vám s výběrem vhodného materiálu, kontaktujte našeho specialistu.

Výhradní zastoupení značek pro ČR a SR