Montáž

Montáž skupin a podskupin probíhá dle dokumentace, návodů nebo pokynů zákazníka nebo dle vlastního postupu nebo návodu, který si vytvoříme na základě předané technické dokumentace. Technickou dokumentaci umíme také vytvořit na základě návrhu či náčrtu zákazníka. V případě nutnosti montážních přípravků nebo pomůcek, zpracujeme vlastní výrobní dokumentaci a zajistíme výrobu u partnerských firem v CZ a SK. Součástí dokumentace jsou také návody a postupy pro kontrolu a balení.

Zajištění dílců pro montáž

Součásti potřebné pro montáž si sami zajistíme u stávajícího dodavatele po celém světě nebo u partnerských firem v CZ a SK. Pro výrobu součástí zajistíme nákup surového materiálu s certifikátem. Při výrobě dílů úzce spolupracujeme s výrobcem při návrhu výrobní dokumentace, výrobních pomůcek a zejména kontrolních postupů, tak aby byla zajištěna 100% kvalita výroby.

Kontrola kvality, skladování a logistika

Součástí montáže je kontrolní pracoviště se souřadnicovým měřícím strojem Zeiss, na kterém jsou součásti před vlastní montáží kontrolovány a následně uloženy do skladu. Vlastníme skladovací plochy pro uskladnění dostatečného množství součástí, abychom byli schopni dodávat v krátkých dodacích termínech a dokázali tak rychle reagovat na požadavky zákazníka. Zboží dle požadavků zákazníka zabalíme a následně zajistíme dopravu k zákazníkovi včetně proclení.

Přednosti spolupráce:

  • Snížení portfolia dodavatelů
  • Zajištění a skladování všech potřebných materiálů
  • Asistence na vývoji nových výrobků
  • Flexibilní prototypování
Ozvěte se nám
Jan Kratochvil ml. +420 607 570 823

Rádi budeme spolupracovat na Vašem projektu, kontaktujte našeho specialistu.

Výhradní zastoupení značek pro ČR a SR