RF over Fibre

Díky stále rostoucímu tempu na poli komunikačních technologií, se společnost HUBER + SUHNER rozhodla vyvinout hybridní řešení typu end-to-end. Řada RF-over-Fiber umožňuje použití vysokofrekvenční a vláknové optiky v jediném systému. S těmito dvěma základními technologiemi využívá HUBER + SUHNER své rozsáhlé zkušenosti a odborné znalosti k poskytování modulů pro převod technologií RF na FO a naopak. Série RF-over-Fiber společnosti HUBER + SUHNER AG se skládá ze tří produktových řad; RF-over-Fiber (RFoF), GPS-over-Fiber (GPSoF) a LAN-over-Fiber (LANoF).  

  • větší vzdálenost mezi RF zdrojem a systémem RF přijímače
  • imunní vůči EMI a RFI
  • imunní vůči EMP
  • je obtížnější je zachytit

RF over Fibre

Vývoj tohoto zařízení byl řízen filozofií poskytnout VF / RF připojení s významným omezením propojovacích kabelů. Propojení modulů pomocí optických kabelů  HUBER+SUHNER RADOX  pro nevlídné prostředí. Standardní moduly RF-over-fiber jsou k dispozici v 1, 6 a 12 portech a pokrývají široký frekvenční rozsah od 1 MHz do 40 GHz. Tyto systémy jsou schopné propojit vzdálenosti až 100 km a jsou ideální pro aplikace vyžadující bezpečnost, nízkou ztrátovost, nízkou hmotnost a vysokou hustotu připojení. 

GPS over Fibre

Tyto moduly jsou zaměřeny na distribuci jednoho GPS signálu do více přijímacích systémů. Použití jako synchronizace času samostatných různě propojených systémů. Standardní systémy GPSoF zahrnují jedno i více portová řešení s podporou pásma GPS L1 i L2. 

LAN over Fibre

Moduly pro poskytování gigabitové konektivity v náročných prostředích. Standardní moduly LANoF jsou k dispozici v 1, 6 a 12 portech a lze je snadno integrovat do stávající síťové infrastruktury. Systém LANoF je zvláště vhodný pro aplikace, které vyžadují funkce „polní LAN“ pro synchronizaci dat, diagnostiku, vzdálenou identifikaci a distribuci softwaru. 

 

Ozvěte se nám
ing. Jiří Lošťák +420 724 533 337

Rádi budeme spolupracovat na dodávkách řešení RF over Fibre Huber+Suhner pro Váš projekt, kontaktujte našeho specialistu.

Výhradní zastoupení značek pro ČR a SR