Díky stále rostoucímu tempu na poli komunikačních technologií, se společnost HUBER + SUHNER rozhodla vyvinout hybridní řešení typu end-to-end. Řada RF-over-Fiber umožňuje použití vysokofrekvenční a vláknové optiky v jediném systému. S těmito dvěma základními technologiemi využívá HUBER + SUHNER své rozsáhlé zkušenosti a odborné znalosti k poskytování modulů pro převod technologií RF na FO a naopak. Série RF-over-Fiber společnosti HUBER + SUHNER AG se skládá ze tří produktových řad; RF-over-Fiber (RFoF), GPS-over-Fiber (GPSoF) a LAN-over-Fiber (LANoF).  

  • větší vzdálenost mezi RF zdrojem a systémem RF přijímače 

  • imunní vůči EMI a RFI 

  • imunní vůči EMP 

  • je obtížnější je zachytit  

 

RF over Fibre : vývoj tohoto zařízení byl řízen filozofií poskytnout VF / RF připojení s významným omezením propojovacích kabelů. Propojení modulů pomocí optických kabelů  HUBER+SUHNER RADOX  pro nevlídné prostředí. Standardní moduly RF-over-fiber jsou k dispozici v 1, 6 a 12 portech a pokrývají široký frekvenční rozsah od 1 MHz do 40 GHz. Tyto systémy jsou schopné propojit vzdálenosti až 100 km a jsou ideální pro aplikace vyžadující bezpečnost, nízkou ztrátovost, nízkou hmotnost a vysokou hustotu připojení. 

 

GPS over Fibre : tyto moduly jsou zaměřeny na distribuci jednoho GPS signálu do více přijímacích systémů. Použití jako synchronizace času samostatných různě propojených systémů. Standardní systémy GPSoF zahrnují jedno i více portová řešení s podporou pásma GPS L1 i L2. 

 

LAN over Fibre : moduly pro poskytování gigabitové konektivity v náročných prostředích. Standardní moduly LANoF jsou k dispozici v 1, 6 a 12 portech a lze je snadno integrovat do stávající síťové infrastruktury. Systém LANoF je zvláště vhodný pro aplikace, které vyžadují funkce „polní LAN“ pro synchronizaci dat, diagnostiku, vzdálenou identifikaci a distribuci softwaru. 

Ozvěte se nám
ing. Jiří Lošťák +420 724 533 337

Rádi budeme spolupracovat na dodávkách RF over Fibre Huber+Suhner pro Váš projekt, kontaktujte našeho specialistu.

Výhradní zastoupení značek pro ČR a SR