Dopravní prostředky

S dlouholetou tradicí dodáváme komponenty pro drážní průmysl a vozidla hromadné dopravy. Jedná se především o radiačně zesítěné kabely RADOX GKW švýcarského výrobce Huber+Suhner, kterého společnost PZK BRNO a.s. výhradně zastupuje.

Antény Huber+Suhner pod označením SENCITY Rail, SENCITY Road a SENCITY Excel nabízí široké spektrum vysokoziskových, všesměrových / směrových antén pro použití na vlacích, tramvajích, trolejbusech a autobusech.

Zobrazit více

Elektrické motory a generátory

Elektrické motory a generátory nachází široké uplatnění v oblasti průmyslové automatizace, pohonů speciálních strojů, energetiky a elektromobility. Dodáváme vybraný sortiment materiálů pro synchronní a asynchronní stroje. Mezi naše typické produkty patří permanentní magnety na bázi vzácných zemin, teplotní čidla a PTC termistory německého výrobce Thermik, přívodní vodiče RADOX švýcarského výrobce

Zobrazit více

Mobilní komunikace

Dodáváme špičkové radiofrekvenční komponenty švýcarského výrobce Huber+Suhnher, jako jsou koaxiální kabely v klasickém i nehořlavém provední ( nové nařízení CPR), Low PIM konektory 716, 4.3-10, Low PIM jumper kabely, zemnící kity, přepěťové ochrany s splitery. Nabízené portfilio jsme také rozšířili o napájecí DC kabely v provedení 2x4, 2x6, 2x10, 2x16, 2x25.

Zobrazit více

DAS/IBC systémy

S rostoucím požadavkem na datové komunikace uvnitř budov nabízíme široký sortiment pasivních komponentů Huber+Suhner pro výstavbu DAS systémů jako jsou nehořlavé feeder kabely (nové nařízení CPR), Low PIM konektory, jumper kabely a dále Low PIM splitry, tappery, diplexery, quardruplexery, attenuátory a terminátory. V neposlední řadě nabízíme SISO a MIMO LTE antény RONDO a CUBE.

Zobrazit více

Průmyslová automatizace

V portfoliu PZK BRNO a.s. naleznete flexibilní kabely společnosti TKD ÖPVC, H05VV5-F pro pevné a volné uložení, třída slanění 5. dle IEC 60228 a kabely KAWEFLEX určené pro energo řetězy, pro robotické aplikace, třídy slanění 6. dle IEC 60228. Kabely řady ÖPVC a KAWEFLEX mají zvýšenou odolnost vůči olejům, emulzím a kyselinám. Kabely KAWEFLEX jsou v provedení z vnější izolací PVC, PUR a TPE. Kabely lze dodat s požadavky splňující HAR/UL/CSA.

Zobrazit více

Automotive

Společnost HUBER+SUHNER AG, kterou výhradně zastupujeme, nabízí široké portfolio automobilních kabelů s izolací RADOX a kompletních kabelových systémů, které jsou zárukou bezpečného a odolného propojení pro náročné prostředí jako je oblast motoru. RADOX je radiačně zesítěný izolační materiál, který nabízí vynikající odolnost chemikáliím, tepelnému, elektrickému a mechanickému zatížení.

Zobrazit více

Výhradní zastoupení značek pro ČR a SR